Kuader hidranti me derë te tejdukshme PVC, e sigurt nga perplasjet

Kuader hidranti me derë te tejdukshme PVC, e sigurt nga perplasjet

Përshkrimi

0132004
Produkt i ri
Livrimi: 1 deri 3 javë
 
Përshkrimi

Kuader hidranti me derë te tejdukshme PVC, e sigurt nga perplasjet

Adapter për ventil këndore dhe rrjetë mbrojtëse, çertifikuar sipas EN671-2: 2001 (UNI45). Gypi mund të porositet ndaras. Dimensionet ( lartësi x gjatësi x thellsi) 520 x 450 x 195 mm.

16 produkte tjera në po këtë kategori

Compare 0

No products

To be determined Shipping
0,00 € Tax
0,00 € Total

Prices are tax included

Check out