Aparat për shuarjen e zjarrit me Aerosol

Aparat për shuarjen e zjarrit me AEROSOL i një lloji të veçantë.

Përshkrimi

0135237
Produkt i ri

0,00 €me TVSH

Livrimi: menjëherë

- +

 
Përshkrimi

Aparat për shuarjen e zjarrit me AEROSOL

Aparati zjarrfikës portatiiv më i vogëli në botë i llojit Aerosol:

- I gjeneratës së re
- I 'zgjuar'
- I pastër
- Lëndë ekonomike për shuarjen e zjarrit
- I lehtë për tu përdorur
- Aparati zjarrfikës nuk është nën presion
- Nuk ka nevojë për mirëmbajtje vjetore
- Nuk lë njolla pas shuarjes së zjarrit
- Miqësor ndaj ambientit
- Produkt i sigurtë dhe i besueshëm
- CE i certifikuar

Është zgjidhje e përshtatshme dhe e besueshme për shuarjen e zjarrit në shtëpi, anije, vende pune, etj.

 
Karakteristikat
Klasifikimi sipas EN 3 B C E
Ngjyra RAL 3000
Të dhënat e paketimit Kuti kartoni

Shkruaj një koment

Aparat për shuarjen e zjarrit me Aerosol

Aparat për shuarjen e zjarrit me AEROSOL i një lloji të veçantë.

Shkruaj një koment

 
Komentet(0)

Aktualisht nuk ka komente të konsumatorëve.

30 produkte tjera në po këtë kategori

Compare 0

No products

To be determined Shipping
0,00 € Tax
0,00 € Total

Prices are tax included

Check out