Çelës i madh për lidhëse Storz 2 1/2” - 3”

Çelës i madh për lidhëse Storz 2 1/2” - 3”

Çelës i madh për lidhëse Storz 2 1/2” - 3”

Përshkrimi

0134023
Produkt i ri

0,00 €me TVSH

- +

 
Përshkrimi

Çelës i madh për lidhëse Storz  2 1/2” - 3”

Çelës i madh për lidhëse Storz  2 1/2” - 3”, për hidrante dhe cilindra me presion të lartë.

3 produkte tjera në të njëjtën kategori

Krahaso 0

No products

To be determined Shipping
0,00 € Tax
0,00 € Total

Prices are tax included

Check out