Kuadër hidranti, komplet

Kuadër hidranti, komplet

Kuadër hidranti i kopmletuar me tub dhe ujëhedhës.

Përshkrimi

0132075
Produkt i ri

0,00 €me TVSH

- +

 
Përshkrimi

Kuadër hidranti i kopmletuar me tub dhe ujëhedhës.

Karekteristikat teknike 
NgjyraRAL 3000
Dimensionet (lartësi x gjerësi x thellësi)760 x 760 x 240 mm
MaterialiÇelik
I pajisur me çikrikPo
I pajisur me tub3/4''
UjëhedhësiPo
Trashësia e llamarinës1,00 mm

9 produkte tjera në të njëjtën kategori

Krahaso 0

No products

To be determined Shipping
0,00 € Tax
0,00 € Total

Prices are tax included

Check out