Aparat autonom për frymëmarrje 6l

Aparat autonom për frymëmarrje 6l

Përshkrimi

0104000
Produkt i ri
Livrimi: 1 deri 3 javë
 
Përshkrimi

Aparat autonom për frymëmarrje 6l

Aparat autonom për frymëmarrje 6, me ajër të komprimuar në 300 bar, për nderhyrje 60 minutëshe,me mbeshtetës anatomik dhe rripa të bërë nga materiali rezistent ndaj zjarrit, i paketuar në valixhe elastike.

Shkruaj një koment

Aparat autonom për frymëmarrje 6l

Aparat autonom për frymëmarrje 6l

Shkruaj një koment

 
Komentet(0)

Aktualisht nuk ka komente të konsumatorëve.

Compare 0

No products

To be determined Shipping
0,00 € Tax
0,00 € Total

Prices are tax included

Check out