Kanxhë për aparata zjarrfikës 1-2kg

Kanxhë për aparata zjarrfikës 1-2kg

Përshkrimi

0150005
Produkt i ri

0,00 €me TVSH

Livrimi: 1 deri 3 javë
Nuk e kemi më këtë produkt në depo
 
Përshkrimi

Kanxhë për aparata zjarrfikës 1-2kg

Kanxhë (shtrengues) për mbushjen menjëhershëm dhe të sigurt të aparatave zjarrfikës 1-2kg, me dalje 1/8'' (me gaz N2 shtytës).

Shkruaj një koment

Kanxhë për aparata zjarrfikës 1-2kg

Kanxhë për aparata zjarrfikës 1-2kg

Shkruaj një koment

 
Komentet(0)

Aktualisht nuk ka komente të konsumatorëve.

Compare 0

No products

To be determined Shipping
0,00 € Tax
0,00 € Total

Prices are tax included

Check out