Valvulë për AZ inox / pluhur dhe shkumë 30x1,5mm

Valvulë për AZ inox / pluhur dhe shkumë 30x1,5mm

Përshkrimi

0119125
Produkt i ri

0,00 €me TVSH

Livrimi: 1 deri 3 javë

- +

 
Përshkrimi

Valvulë për AZ inox / pluhur dhe shkumë 30x1,5mm

Valvulë për AZ inox / pluhur dhe shkumë 30x1,5mm, me matës presioni të sigurisë për lirimin e mekanizmit.

Shkruaj një koment

Valvulë për AZ inox / pluhur dhe shkumë 30x1,5mm

Valvulë për AZ inox / pluhur dhe shkumë 30x1,5mm

Shkruaj një koment

 
Komentet(0)

Aktualisht nuk ka komente të konsumatorëve.

17 produkte tjera në po këtë kategori

Compare 0

No products

To be determined Shipping
0,00 € Tax
0,00 € Total

Prices are tax included

Check out